• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/malbetliler/?fref=ts
    • www.malbet.net Malbetin sesi Uzungölün Nefesi
    • www.malbet.net
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
Üyelik Girişi
REKLAM

SEKMEN HEDiYELiK ESYA

RESME TIKLA

Uzungöl Sanal Görünüm
iLCEMiZ

HASTA ILANLARI

        

 Ismail ERDOGAN (Cevahir)

         Uzungöl aşağı çamlık Goma Mevkii sakinlerinden Sayin  ismail erdoğan (Cevahir)abimiz  cuma günü trabzon emperyal hastanesinde bel fıtığı ameliyatı oldu. Ameliyatin basarili gectigi ve saglik durumunun iyi oldugunu bildirir Site yönetimi adina kendisine  allahtan acil şifalar diliyoruz.

 Irtibat  Telefonu :0538 276 31 19

 

 

Murat Mebus AYGÜN

 

 

 

 

Havva ERDOGAN (Cevahir)

        Uzungöl aşağı çamlık Goma mevkii sakinlerinden Tahir ERDOGAN´ın eşi Ablamiz Havva ERDOGAN  K.T.Ü. Tip Fakültesinde 04.03.2010 persembe günü sağ diz  Kapagindan ameliyat olup platin takildigi ameliyatin basarili gectigi saglik durumunun iyi oldugunu bildirir  kendisine site yönetimi ve malbet ahalisi adina gecmis olsun dileklerimizi iletir allahtan acil şifalar diliyoruz

Irtibat Telefonu 

gsm : 0538 834 18 39

 

 

 

Murat Mebus AYGÜN 

AHMET EMİCE İYİLEŞİYOR

Yazdır E-posta
Yazar Hilmi KANIK ´in kaleminden 

AHMET EMİCEMİZ İYİLEŞİYOR           

     Ahmet AYGÜN

 

 

 

 

   Sakın beni eleştirmeyin.Öğretmen olmuş Amca yazılmasını bilmiyor Emice yazıyor demeyin .Biz onu Ahmet Emice olarak tanıdık.Daha dorusu o kendine bize öyle tanıttı.Ben de ilk tanıdığım şekli ile yazdım.

   Evet Uzungöl Çamlık Mahallemizden Halit Oğlu Ahmet AYGÜN namı değer Topraksız Ahmet  Son iki yıldır bizleri fazlası ile üzdü.Ancak İstanbul’dan gelen güzel haberler yeniden yüzümüzün gülmesine sebep oldu.Çünkü hayatta karşılaştığı her güçlüğü yenmesini bilen Ahmet Abimiz  hastalığı da yenme başarısı gösterdi.

   Dostları,arkadaşları onu Topraksız Ahmet olarak tanıdı.Neden mi?Çünkü Ahmet Abi hayatı boyunca toprağa ya da dünya malına hiçbir zaman değer vermedi.Hep dostluğa,arkadaşlığa,yardımlaşmaya ve de paylaşmaya değer verdi.Ve bu yüzden de hayatta onu tanıyan herkesin gerçek dostu oldu,can yoldaşı oldu,en yakın arkadaşı oldu.

   Hayata hiçbir zaman gamla kederle baktığına şahit olmadık hiç birimiz.O en üzüntülü anında bile dilinden şu türküyü hiç düşürmedi

            “Cilveli boylarını kız boban mi donatti

            Helbete nazlanursun muşterilerun artti”

   Evet ben bu türküyü bir çok sanatçıdan,bir çok ustadan dinledim ama Ahmet Abi’den dinlerken aldığım  keyfi hiç birinden almadım.Neden mi?Çünkü Ahmet Abi yüreği o kadar sıcak,yüreği o kadar güzel bir insan ki yaptığı her şeye o Dünyalar güzeli yüreğini katıyor.

  Sadece birkaç yıl Ahmet Abi ile aynı kurumda çalışma fırsatım oldu.Bu kısa süre için şunu açık yüreklilikle ifade etmek istiyorum.Çalıştığım süreyi büyük bir kazanç,çalışamadığım süreyi ise büyük bir kayıp olarak değerlendiriyorum.Çünkü bizler Ahmet Abi’den çok şey öğrendik bundan sonra da öğrenmeye devam edeceğiz kuşkusuz.

   Evet Bizleri  hastalığın ile çok üzdün sevgili Ahmet Abi.Ama inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşacak ve bu defa da her zaman olduğu gibi bizleri sevindireceksin.Tüm Uzungöl Halkı Adına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz sevgili Ahmet Abi.Ve son söz olarak diyoruz ki:

   SENİ ÇOK SEVİYORUZ AHMET ABİM…

Metin AYDIN´a Gecmis Olsun..........

 

        Daha önce insaattan düsüp omuzunu incittikten sonra zamanla sag omuz kasiginda incilme olmus ve simdide ameliyat gereksinimi duyan, Ali AYDIN´in oglu Metin AYDIN Istanbul Capa Tip Fakültesinde ameliyat oldu.Ameliyatinin basarili gecmis olmasi bizleri sevindirdi.kendisine gecmis olsun dileklerimizi iletir, eski sagligina kavusmasi dilegiyle ailesine annesi babasi ve sevenlerinede gecmis olsun der saygilar sunariz.

 

 

Telefon no:  05322973972

Murat Mebus AYGÜN

 

 

 

 

 

 

 Nesrullah KARACA

             Mahallemizin yetistirip Yurtdisinda egitimini bitirip is hayatina atilan ve Türk İşadamları Derneği Avrupa Federasyonu Genel Sekreteri ve Uzungöl Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Sayın Nesrullah Karaca'nın Türkiye'de geçirmiş olduğu ağır bir trafik kazası sonucu Adana'da (Acıbadem Hastanesi) yoğun bakımda olduğunu üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız. Abimize  Allah'dan acil şifalar diliyor, en kısa sürede eski sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz.

       Bu arada mahalle sitesi olarak bütün camlik mahallesi adina degerli abimizin annesi babasi kardesleri ve yakinlarina gecmis olsun diyor cenabi Allahtan acil sifalar diliyoruz. saygilarimizla....

Irtibat Telefonlari

Fetin KARACA Kardesi

(009) 0 538 841 1289

 Kisaca Özgecmisi

        01.05.1959  Trabzon ilimizin Çaykara ilçesine bagli  ve bir doga harikasi olan Uzungöl  beldesinde Malbet mahallemizin kastel mevkiinde dogdu, ilk-orta ve lise tahsilini Çaykara ilçesinde tamamladýktan sonra Almanyanin Regensburg kentinde Mimarlik fakültesini bitirdi. 1989 yilindan beri serbest Mimar olarak mühendislik hizmetleri vermektedir. Evli ve dört çocuk babasi olan Nesrullah karaca Siir denemelerine 1977 yilinda basladi ve siirlerinin edebi yönü olmamakla birlikte amatör bir hüviyetini tasir. Hemen hemen bütün siirleri çesitli dergilerde yayinlandi. Selam ve saygilar . Kaynak Kendisi

 

                                                                Site yönetimi adina

Murat Mebus AYGÜN-ALMANYA

 

Mücahid AYDIN

    Malbet mahallemizin sakinlerinden istanbuldaki gurbetcilerimizin Abdülaziz (Seburbur)ve emine AYDIN´nin oglu mücahid aydin böbreginde cikan tas dolayisiyla ilac tedavisi görmektedir.Kendisine acil sifalar diler gecmis olsun dileklerimizi iletiriz. 18.08.2009

 

                                                                           Site yönetimi adina

Murat Mebus AYGÜN-ALMANYA


Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret205257
SAAT
Takvim
KUR´AN OKUMA

TIKLA ve OKU

REKLAM

SEFLERIN YERI

RESME TIKLA

Uzungöl DERGiSi
DOKTORA SOR


Dc.Dr.Orhan KOCAMAN
GASTROENTEROLOJİ Mide Uzmani