• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/malbetliler/?fref=ts
    • www.malbet.net Malbetin sesi Uzungölün Nefesi
    • www.malbet.net
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
Üyelik Girişi
REKLAM

SEKMEN HEDiYELiK ESYA

RESME TIKLA

Uzungöl Sanal Görünüm
iLCEMiZ
Köseoğlu Ak Parti MKYK’da
Ak Parti Trabzon Milletvekili hemşerimiz Ayşe Sula Köseoğlu önceki gün yapılan Olağanüstü Kongresinde Merkez Karar Yönetim Kurulu’na seçildi.

Önceki gün 1468 delegenin katılımıyla Ankara Arena’da gerçekleşen, AK Parti 2.Olağanüstü Kongre’sine tek aday olarak giren Binali Yıldırım ile birlikte Merkez Karar ve Yönetim Kurulu listesi de belli oldu. Kongre Yıldırım’ın yeni çalışma arkadaşları da belli oluyor. MKYK seçiminin de kongrede yapıldı.

SOYLU ÇIKARILDI, KÖSEOĞLU EKLENDİ

Mevcut MKYK’da köklü revizyon olmazken, AK Parti Trabzon Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu, AK Parti 2.Olağanüstü Kongre’si asil üye olarak yer aldı. AK Parti Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu ise MKYK listesinden çıkarıldı. Öte yandan AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora ise, AK Parti Merkez Disiplin kurulunda yedek üye olarak listeye yazıldı. AK Parti MKYK listesine giremeyen 9 isim belli oldu. Buna göre, AK Parti MKYK’da Ayhan Sefer Üstün, Bülent Gedikli, Faruk Çelik, Mehmet Özhaseki, Naci Ağbal, Cemil Çiçek, Mevlüt Çavuşoğlu, Recep Akdağ ve Ömer Çelik isimleri liste dışı kaldı.

Ayşe Sula Köseoğlu Kimdir? 

İstanbul Hukuk mezunu olan Avukat Ayşe Sula Köseoğlu Ak Parti il Teşkilatında yönetici olarak görevlerde bulundu. Kendisi Maçka doğumlu olan Ayşe Sula Köseoğlu’nun ailesi Çaykara’nın Akdoğan köyünden Maçka’nın Gürgenağaç Köyüne göçmüştür. 7 Haziran 2016 Milletvekili Genel Seçimlerinde ve 1 Kasım 2016 Milletvekili Genel Seçimlerinde(erken seçim) Trabzon Milletvekili olarak meclise girdi.

Çaykara Koldere Mahallesinden olan KTÜ İİBF Dekanı Mustafa Köseoğlu ile evli ve iki çocuk annesidir.

  
639 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret205258
SAAT
Takvim
KUR´AN OKUMA

TIKLA ve OKU

REKLAM

SEFLERIN YERI

RESME TIKLA

Uzungöl DERGiSi
DOKTORA SOR


Dc.Dr.Orhan KOCAMAN
GASTROENTEROLOJİ Mide Uzmani